(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-24 10:52

Okien, rolety i drzwi (Nr 2744292)

Okien, rolety i drzwi

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

3800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

3600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1087.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga zwłaszcza firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę najważniejszych spraw.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, należy ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Pietrowice Wielkie, 47-480, Polska

Od 21 cze 2018 do 26 cze 2018

Adres i termin dostawy

Colmar, 68000, Francja

Od 28 cze 2018 do 29 cze 2018