(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-03 14:13

oklejone taśmą stretch na podkładzie styropianowym/drewnianym arkusze blachy 1200mm x 5400mm

(Nr 2253411)

Długość [m]:

5400

Szerokość [m]:

1200

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

oklejone taśmą stretch na podkładzie styropianowym/drewnianym arkusze blachy 1200mm x 5400mm

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 156.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia dużej powierzchni, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – waga i gabaryty. Wypada także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, należy opisać ładunek. Istotna bywa także informacja w temacie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy również załadunek i wyładunek. Kluczowy może być także czas zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to często paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Turze, 63-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głubczyce, 48-100, Polska

Termin elastyczny