(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-28 14:26

Okna

(Nr 2641168)
Okna

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1789.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 669981
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2018, 17:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-01 do 2018-05-03

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-05-27, 17:55

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Co tydzien PL-NO-PL

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

1000 zł

ID firmy: 74555
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 10:08

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem pomyłki na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie należałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Holtervegen, Holter, 2034, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mielec, Polska

Termin elastyczny