(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-07-23 21:03

Okna

(Nr 3003048)
Okna

Długość [m]:

3.55

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

2.45

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Drewniany stojak

Dystans: 1988.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których transport wymaga wielkiej ostrożności uważa się przedmioty, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz bywają kruche i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich m.in. instrumenty muzyczne, elementy szklane, antyki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy zrobione z łamliwych materiałów. Wśród często przewożonych rzeczy natkniemy się na pianina, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły bilardowe.

    Kwestia właściwego ochronienia przesyłki jest zasadnicza. Warto użyć surowce zabezpieczające jak przykładowo: folia bąbelkowa, folia stretch lub kartony. Folii bąbelkowej oraz tekturę najlepiej wykorzystać do osłonięcia małych fragmentów – można je dostać w markecie budowlanym oraz w sklepach internetowych. Natomiast folia stretch wykorzystywana będzie do opakowania całego przedmiotu. Do osłonięcia paczki można wziąć także pledy, styropian, czasopisma, ubrania oraz taśmy.

Cena przewozu pakunku o wielkiej ostrożności

    koszt transportu paczki, która domaga się wielkiej ostrożności zależy od ciężaru i formatów, a także od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i punktem rozładunku. Na decydujący koszt może zaważać również niezbędność dostarczenia materiałów ochraniających przez firmę transportową. Np., za transport lustra na odcinku Gliwice – Warta wydano blisko 250 złotych. Natomiast za transport zegara kominkowego na trasie Holandia – Łódź zostało zapłacone 200 złotych. Za transport rzeźby kamiennej na trasie Umianowice – Warszawa kosztował 300 PLN.

Adres i termin nadania

Siedlce, 08-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stafford, Wielka Brytania

Termin elastyczny