(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 23:25

Okna grzejniki drzwi

(Nr 1760163)
Okna grzejniki drzwi

Dystans: 2146.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2300 zł

ID firmy: 483782
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 13:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-30 do 2017-06-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-26, 13:15

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2300 zł

Wiadomości:

2800 zł

ID firmy: 59875
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2017, 11:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-26 do 2017-06-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (8)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, kiedy przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Później wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Manchester, United Kingdom

Termin elastyczny