Okna i drobiazgi z Castoramy (Nr 6556617)

Okna i drobiazgi z Castoramy

Długość [m]:

3.00

Szerokość [m]:

2.00

Wysokość [m]:

3.00

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Okna z drobiazgami do odbioru z Castoramy

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1312.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Brzesko

Od 22 wrz 2020 do 24 paź 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Dordrecht

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przewiezienia mniejszy towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Typ ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Istotna bywa również informacja w tematyce usługi – czy obejmuje tylko transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest także termin wykonania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.