Okna + konstrukcja drewniana domu szkieletowego (Nr 6064531)

Okna + konstrukcja drewniana domu szkieletowego

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

20

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Czesc ladunku to palety ofoliowane z klejami, drewnem, plytami OSB, druga czesc to okna zapakowane

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2117.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Błażowa

19 maj 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Le Rove

20 maj 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga głównie firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać parę kluczowych formalności.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, warto uściślić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu może być nieosłonięta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych papierów, na dodatek w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.