(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-02 10:07

Okna na stojakach

(Nr 2250390)
Okna na stojakach

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Stojaki okienne ostreczowane

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Full truck load

     Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zazwyczaj firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego transportu uzgodnić parę newralgicznych rzeczy.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Jeśli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej publikowane, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Łaska, Pabianice, 95-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brema, Niemcy

Termin elastyczny