(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2017-06-03 12:45

okna pcv

(Nr 1825706)
okna pcv

Dystans: 1794.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 519569
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-06-2017, 20:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-19 do 2017-06-20

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-13, 20:11

Opis oferty:

Witam, Odbiór każdy piątek ok. 6 rano i poniedziałek ok. 20. Dostawa sobota rano oraz wtorek w nocy. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

1500 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 19:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po zaakceptowaniu oferty i kontakcie telefonicznym lub e-mail.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr.Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepmnosci terminu.Czas realizacji zlecenia 1-4 dni od akceptacji oferty. Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy przewożeniu elementów szklanych, delikatnych lub łamliwych należy z wyprzedzeniem pomyśleć o możliwości zabezpieczenia przesyłki – w tym przypadku nie wystarczy jedynie karton. Pustą przestrzeń paczki trzeba zapełnić gąbczastymi elementami ochronnymi. Szkło dobrze jest zawinąć w folię bąbelkową – zwłaszcza uwagę trzeba poświęcić rzeczom szklanym i pamiętać, żeby zapełnić wolne przestrzenie w pudle, żeby się one nie przemieszczały. Folię zaklejamy taśmą klejącą, najczęściej taśmą pakową. Oprócz ochronienia rzeczy folią, ważne jest również otoczenie przedmiotu tekturą lub wsadzenie go do kartonowego pudła.

    Jeżeli przewozimy wielkie szklane elementy takie jak: szyby, to powinno się zabezpieczyć je zarówno przed pęknięciem jak i przed popękaniem. Ze szkła element owijamy szczelnie folią bąbelkową, zaklejamy taśmą pakową, umieszczamy w kartonie i drukowanymi literami podpisujemy „Uwaga szkło!” lub umieszczamy notkę ostrzegawczą z takim samym komunikatem.

    Drobne ze szkła elementy takie jak kieliszki, butelki warto owinąć niepotrzebnymi gazetami lub papierem. W dalszym kroku układamy je w pudle w ten sposób, aby nie dotykały się. W podobny sposób owijamy porcelanę. W przypadku średniej wielkości szklanych rzeczy, takich jak lampy czy monitory, należy użyć dla dodatkowego ochronienia elastyczne materiały, takie jak bluzki oraz gąbki.

    Koszt przewozu elementów specjalnej ostrożności zależy od ciężaru, wymiarów, trasy oraz terminu przewiezienia paczki. Istotne znaczenie może mieć także fakt, gdy wymagamy użycia profesjonalnych materiałów ochraniających (jeżeli życzymy sobie, aby to firma transportowa zabezpieczyła naszą tłukącą się rzecz). Na przykład, na aukcji transportowej transport szklanych drzwi z Dąbrowy Chełmińskiej do Poznania cena wyniosła zaledwie 140 PLN. Za transport lustra z Gliwic do Warty to koszt 250 PLN.

Adres i termin nadania

59-300 Lubin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trinity Way, Keswick CA12 4HZ, Wielka Brytania

Termin elastyczny