(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2017-06-04 18:23

OKNA PCV

(Nr 1826908)
OKNA PCV

Szerokość [m]:

126

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

karton i strech folia

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 807.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

ID firmy: 52939
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-06-2017, 09:03

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-19

Czas transportu (dni):

-1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-19, 13:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości: (1)

Piotr K. (Przewoźnik)
19-06-2017, 09:04
Witam. Dziś mogę odebrać. Jadę prosto do Frankfurtu. W ciągu kilku dni okna będą na miejscu . Proszę o szybką decyzję do 12tej

880 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 22:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 880 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy przewożeniu przedmiotów szklanych, delikatnych lub łamliwych jest konieczność wcześniej zatroszczyć się o możliwość osłonięcia paczki – w takich okolicznościach nie wystarczy zwyczajny karton. Wolną przestrzeń pakunku należy wypełnić plastycznymi elementami ochronnymi. Szkło najlepiej zawinąć w folię stretch – wyjątkowo swoje zainteresowanie powinno się poświęcić elementom łamliwym oraz dodatkowo należy zapełnić wolne miejsca w opakowaniu, żeby się one nie przemieszczały. Folię zaklejamy taśmą klejącą, najlepiej taśmą pakową. Nie licząc zabezpieczenia rzeczy folią, zasadnicze jest również otoczenie przedmiotu tekturą lub włożenie go do kartonowego opakowania.

    Jeśli transportujemy duże tłukące się przedmioty przykładowo szyby, to trzeba zabezpieczyć je zarówno przed pęknięciem jak również przed porysowaniem. Łatwo tłukący się przedmiot zawijamy dokładnie folią bąbelkową, zaklejamy taśmą szarą, układamy w kartonie oraz czytelnie umieszczamy napis ”Ostrożnie szkło!” lub umieszczamy naklejkę informującą z tym samym napisem.

    Nieduże szklane elementy na przykład szklanki, butelki dobrą praktyką jest owinąć niepotrzebnymi gazetami lub ręcznikami. Następnie umieszczamy je w pudle w taki sposób, aby nie stukały o siebie. Taką samą techniką owijamy porcelanę. W przypadku większych szklanych rzeczy, np. lampy lub telewizory, należy wykorzystać dla dodatkowego ochronienia miękkie materiały, przykładowo ubrania oraz gąbki.

    Koszt przewozu przedmiotów delikatnych zależy od ciężaru, wielkości, trasy i daty przewiezienia przesyłki. Ważne znaczenie może mieć również fakt, jeśli żądamy użycia profesjonalnych materiałów ochraniających (jeśli zależy nam na tym, aby to firma przewozowa zabezpieczyła przedmiot). Na przykład, na aukcji transportowej transport szklanych drzwi na trasie Poznań – Dąbrowa Chełmińska to wydatek około 140 złotych. Za transport lustra z Gliwic do Warty to wydatek rzędu 250 złotych.

Adres i termin nadania

Strzelce Krajeńskie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Frankenthal, Niemcy

Termin elastyczny