(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2016-11-26 22:03

okno

(Nr 1456822)
okno

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

150

Waga w kg:

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 780.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

950 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 21:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

990 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy transporcie przedmiotów łatwo tłukących się, kruchych lub niewytrzymałych należy z wyprzedzeniem przeanalizować możliwość osłonięcia przesyłki – w takiej kwestii nie wystarczy zwykły karton. Pustą przestrzeń paczki trzeba wypełnić gąbczastymi częściami osłaniającymi. Element kruchy dobrze jest zawinąć w folię bąbelkową – w szczególności uwagę należy poświęcić przedmiotom pękającym oraz pamiętać, żeby zapełnić puste przestrzenie w pudle, aby się one nie poruszały. Folię mocujemy taśmą klejącą, najczęściej taśmą budowlaną. Nie licząc ochronienia rzeczy folią, zasadnicze będzie również otoczenie elementu gazetą lub włożenie go do kartonowego opakowania.

    Jeśli transportujemy duże ze szkła przedmioty przykładowo lustra, to należy zabezpieczyć je zarówno przed rozbiciem jak i przed porysowaniem. Łatwo tłukący się element okręcamy szczelnie folią bąbelkową, zaklejamy taśmą pakową, umieszczamy w pudle oraz czytelnie podpisujemy ”Ostrożnie szkło!” lub umieszczamy naklejkę informującą z podobnym napisem.

    Drobne szklane przedmioty przykładowo kieliszki, butelki można osłonić starymi gazetami lub papierem. W kolejnym etapie umieszczamy je w pudełku w taki sposób, aby nie stukały o siebie. W ten sam sposób pakujemy porcelanę. W przypadku średniej wielkości łatwo tłukących się rzeczy, np. lampy czy monitory, należy wykorzystać dla dodatkowej osłony miękkie materiały, jak np. ręczniki lub szmatki.

    Koszt przewozu elementów kruchych zależy od wagi, formatów, trasy oraz daty realizacji paczki. Kluczowe znaczenie może mieć także fakt, gdy wymagamy zastosowania specjalnych materiałów zabezpieczających (jeżeli zależy nam na tym, żeby to firma transportowa ochroniła naszą tłukącą się rzecz). Na przykład, na Clicktrans.pl przewóz szklanych drzwi z Dąbrowy Chełmińskiej do Poznania to wydatek około 140 zł. Za transport lustra z Gliwic do Warty to wydatek rzędu 250 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Gorzów Wielkopolski

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Termin elastyczny