(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-12-27 21:30

okno

(Nr 2244531)
okno

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

300.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2289.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-01-2018, 12:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-07 do 2018-01-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2050 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 12:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 2050 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. mokrą szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tuluza, 64100, Francja

Termin elastyczny