(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-11-16 21:27

okno i drzwi

(Nr 2160741)
okno i drzwi

Długość [m]:

1.15

Szerokość [m]:

1.15

Wysokość [m]:

2.27

Waga w kg (łączna):

70.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

brak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1295.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których przewóz wymaga wyjątkowej ostrożności uważa się przesyłki, które łatwo ulegają defektom oraz bywają delikatne i nietrwałe. Zaliczamy do nich np. dekoracje, elementy szklane, antyki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty zrobione z łamliwych tworzyw. W otoczeniu często przetransportowywanych rzeczy natkniemy się na pianina, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły bilardowe.

    Kwestia prawidłowego osłonięcia przesyłki jest strategiczna. Dobrą praktyką jest wykorzystać tworzywa osłaniające jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa lub papier. Folii bąbelkowej oraz kartony dobrze jest skorzystać do zabezpieczenia małych fragmentów – można je zakupić w sklepie budowlanym oraz w serwisach w sieci. Tymczasem folia stretch wykorzystywana jest do opakowania całego przedmiotu. Do zabezpieczenia przesyłki można wziąć również pledy, styropian, magazyny, ręczniki i taśmy.

Cena przewozu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

    Cena transportu pakunku, która jest specjalnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru i wielkości, jak również od odległości pomiędzy punktem załadunku i miejscem wyładunku. Na definitywny koszt może zaważać także niezbędność dostarczenia surowców ochraniających przez firmę przewozową. Np., za transport lustra na odcinku Gliwice – Warta kosztował blisko 250 złotych. Natomiast za transport zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź zostało zapłacone 200 złotych. Za przewóz rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy kosztował 300 PLN.

Adres i termin nadania

Zamość, 22-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Meppen, 49716, Niemcy

Termin elastyczny