(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-25 09:38

Okolice Paryża 10 ton chłodnia

(Nr 1449952)
Okolice Paryża 10 ton chłodnia

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

mrożone mięso, palety muszą stać jedna obok drugiej, konieczność przewozu w temp. -18 st.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1690.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

11890 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 14:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 11890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać paczkę. Kluczowa bywa także informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną jest również czas realizacji usługi.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Ujrzanów, 08-110

Od 28 lis 2016 do 29 lis 2016

Adres i termin dostawy

Francja, Argenteuil, 95100, 3 Rue du Perouzet

Od 29 lis 2016 do 30 lis 2016