(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-06-18 21:09

około 20 ton (Nr 2855344)

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Sprzęt przeznaczony na obóz harcerski. Namioty, maszty, umywalki itp. Praktycznie jedna pełna naczepa. Sprzęt jest luzem. Będzie ręcznie ładowany przez ludzi

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 711.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zwłaszcza firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Należy przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka ważnych spraw.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku towaru. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, należy sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych świadectw, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich warunków, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Jacków, 21-007, Polska

6 lip 2018

Adres i termin dostawy

Rusinowo, 76-107, Polska

7 lip 2018