(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Około 25 kartonów (60x40x40), przeprowadzka, bez mebli (Nr 5267458)

Około 25 kartonów (60x40x40), przeprowadzka, bez mebli

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 15.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.