(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

około 3 palety plus 4 rowey (Nr 4464329)

około 3 palety plus 4 rowey

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 554.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

29 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Tychy

9 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.