(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-30 22:58

okolo 7 walizek + 2 rowery

(Nr 2337192)
okolo 7 walizek + 2 rowery

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 889.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     Na początek warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Amsterdam, Holandia

Od 1 lut 2018 do 4 lut 2018

Adres i termin dostawy

Windham Road, Manchester, BH1 4RE, Wielka Brytania

Od 31 sty 2018 do 4 lut 2018