(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

około 8 pudełek z ubraniami, butami, kosmetykami, książkami (Nr 5591839)

około 8 pudełek z ubraniami, butami, kosmetykami, książkami

Waga w kg (łączna):

83

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [€]:

80

Dystans: 1542.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Różyca

Od 3 sty 2020 do 8 sty 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Marche, Osimo

Od 9 sty 2020 do 19 sty 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.