(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-08 16:51

Około ton węgla

(Nr 2017316)
Około ton węgla

Waga w kg:

26000.00

Budżet zlecenia [zł]:

40

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 267.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek z placu w godzinach 7-15.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport na wywrotce.

            Wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść 32 tony.

            Aby znaleźć ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na terenie kraju to 1600 . Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 taniej, niż zwykła stawka.

Adres i termin nadania

Oświęcim, Polska

14 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Środa Śląska, Polska

14 wrz 2017