(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-08 16:51

Około ton węgla

(Nr 2017316)
Około ton węgla

Waga w kg (łączna):

26000.00

Budżet zlecenia [zł]:

40

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 267.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek z placu w godzinach 7-15.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeśli szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść prawie 32 tony.

    Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 złotych mniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Oświęcim, Polska

14 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Środa Śląska, Polska

14 wrz 2017