(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

One roadbike (Nr 3621733)

Waga w kg (łączna):

12

Dystans: 545.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, London Colney

Od 19 gru 2018 do 20 gru 2018

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Od 7 sty 2019 do 19 sty 2019


Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła albo nabyć pasujący karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.