(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 20:39

One sofa and three beds

(Nr 1922427)
One sofa and three beds

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 70.00 km

Informacje dodatkowe:

New furniture from Ikea. Might be something else also. Pick up at Ikea at 4 pm July 26.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeżeli transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Później należałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Marbella, Hiszpania

26 lip 2017