(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-05 09:24

One Sofa bed

(Nr 2009198)

Długość [m]:

1.7

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

55 €

ID firmy: 607580
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-09-2017, 23:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-21 do 2017-09-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Hi we can help you with your shipment. Hope to hear from you Kind regards Richard

Cena (zawiera VAT): 55 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład mokrą szmatką. Później wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Jansstraat, Haarlem, 2011RT, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reigerstraat, Haarlem, 2025XD, Holandia

Termin elastyczny