(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 09:52

Opel astra

(Nr 2014157)
Opel astra

Marka i model:

Opel astra

Waga w kg (łączna):

1300.00

Dystans: 1839.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, gdy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Goussainville, 95190, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Suwałki, Polska

Termin elastyczny