(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-01 07:12

opel corsa i bmw z3

(Nr 1761537)
opel corsa i bmw z3

Dystans: 1749.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3800 zł

ID firmy: 12705
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 16:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-03 do 2017-05-04

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam. Mozemy zabrac auta w wyznaczonym terminie.

Cena (zawiera VAT): 3800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy pamiętać również, iż rzeczywista waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Little Chesterton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radziszów, Polska

Termin elastyczny