(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-04 20:29

opel insignia

(Nr 1827060)
opel insignia

Dystans: 1760.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 21:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam. Mozemy zabrac auto w wybranym terminie lub innym. Odbieramy 3 x w tygodniu z Anglii. Posiadamy najazdy oraz wciągarki. Zapraszamy do współpracy !

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, jak zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać również, właściwa masa naczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Coventry, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pabianice, Polska

Termin elastyczny