(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-31 15:29

opel meriva

(Nr 2339204)
opel meriva

Marka i model:

opel meriva

Waga w kg (łączna):

1100.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2179.00 km

Informacje dodatkowe:

prosze o propozycje

Oferty od Przewoźników (0)

3900 zł

ID firmy: 79899
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 16:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-03-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-03-01, 16:01

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się niekiedy, gdy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Rue du Port, Bassens, 33530, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Długa 5, Józefów, 05-420, Polska

Termin elastyczny