Samochody Dodano: 2018-01-04 13:18

Opel Meriva 1.7

(Nr 2255472)
Opel Meriva 1.7

Marka i model:

Opel Meriva 1.7

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2085.00 km

Informacje dodatkowe:

Przewoz Auta Z Sunderland Do Polski.

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

2400 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-10 do 2018-01-11

Czas transportu (dni):

10

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-04, 14:23

Opis oferty:

Załadunek i rozładunek do ustalenia. Posiadamy najazdy do załadunku aut.

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

2790 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 15:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się często, gdy zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Roker Avenue, Sunderland, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ilkowice, małopolskie, Polska

Termin elastyczny