(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 08:22

Opel Omega

(Nr 1820108)
Opel Omega

Marka i model:

Opel Omega

Waga w kg:

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 2110.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 74813
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 09:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-06-04

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się niekiedy, jak zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba pamiętać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Tyrone, Omagh, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wschowa, Polska

Termin elastyczny