(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-01 02:02

opel signum

(Nr 1761510)
opel signum

Dystans: 2405.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 13:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-01 do 2017-05-04

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny