(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-05 11:45

Opel tigra

(Nr 1828103)
Opel tigra

Dystans: 1891.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-06-2017, 16:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-21 do 2017-06-22

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-19, 16:13

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

3600 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-12 do 2017-07-01

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta pojawia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba nie zapominać także, rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Siedlce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

Termin elastyczny