(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 12:51

Opel Tigra

(Nr 2014697)

Marka i model:

Opel Tigra

Waga w kg:

1350.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1795.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam potrzebuję przewieźć samochód opel tigra z UK do PL Shirebrook - Łódź przed Świętami Bożego Narodzenia 2017 najlepiej miedzy 10 a 23 grudnia może być ewentualnie parę dni wcześniej . Samochód będzie zapakowany do pełna różnymi rzeczami ( ubrania, chemia,elektronika } rzeczy codziennego użytku.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 11:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-10 do 2017-12-20

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witaj ! Odbieramy auta 3 x w tygodniu z całej Anglii. Dokładny termin mozemy ustalić telefonicznie. Posiadamy najazdy, wciągarki (jesli auto nie jeździ) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy sie transportem od 10 lat. Zapraszamy. Jeśli to możliwe prosze dać znać jak najszybciej czy auto mamy planowac do załadnku w podanym przez nas terminie.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (1)

Filip1111
27-09-2017, 11:46
Znalazłem za 1600 zł wiec dziękuję
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać także, rzeczywista waga naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Shirebrook, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny