(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 12:51

Opel Tigra

(Nr 2014697)

Marka i model:

Opel Tigra

Waga w kg (łączna):

1350.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1795.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam potrzebuję przewieźć samochód opel tigra z UK do PL Shirebrook - Łódź przed Świętami Bożego Narodzenia 2017 najlepiej miedzy 10 a 23 grudnia może być ewentualnie parę dni wcześniej . Samochód będzie zapakowany do pełna różnymi rzeczami ( ubrania, chemia,elektronika } rzeczy codziennego użytku.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 12705
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 11:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-10 do 2017-12-20

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witaj ! Odbieramy auta 3 x w tygodniu z całej Anglii. Dokładny termin mozemy ustalić telefonicznie. Posiadamy najazdy, wciągarki (jesli auto nie jeździ) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy sie transportem od 10 lat. Zapraszamy. Jeśli to możliwe prosze dać znać jak najszybciej czy auto mamy planowac do załadnku w podanym przez nas terminie.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (1)

Karol N. (Zleceniodawca)
27-09-2017, 11:46
Znalazłem za 1600 zł wiec dziękuję
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Powinno się pamiętać również, iż rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Shirebrook, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny