(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 20:32

opel vectra

(Nr 1448042)
opel vectra

Marka i model:

opel vectra c kombi

Waga w kg:

1500.00

Dystans: 1697.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 10:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-28, 23:59

Opis oferty:

Jestem w poniedziałek po Pana Auta i jadę prosto do Szczecina. Transport szybki, bezpieczny i pod dom lub wskazane miejsce. Polecam i zachęcam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Francja, Montpellier

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny