(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 20:32

opel vectra

(Nr 1448252)
opel vectra

Marka i model:

opel vectra c kombi

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1697.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 10:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-26 do 2016-11-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-28, 23:59

Opis oferty:

Jestem w poniedziałek po Pana Auta i jadę prosto do Szczecina. Transport szybki, bezpieczny i pod dom lub wskazane miejsce. Polecam i zachęcam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa waga naczepy nie może przekraczać faktycznej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Francja, Montpellier

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny