(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-21 20:31

Opel vectra

(Nr 2170617)
Opel vectra

Marka i model:

Opel vectra

Waga w kg (łączna):

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1676.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, kiedy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas transportu. Trzeba pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Llanbrynmair, SY19 7AA, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny