(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 21:38

Opel Vectra B

(Nr 1920611)
Opel Vectra B

Marka i model:

Opel Vectra B

Waga w kg (łączna):

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2214.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się najczęściej, gdy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba nie zapominać również, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Montgaillard, 82120, Francja

Od 24 lip 2017 do 30 lip 2017

Adres i termin dostawy

Sierpc, Polska

Od 31 lip 2017 do 5 sie 2017