(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-30 14:15

opel vectra c hatchback

(Nr 1997234)
opel vectra c hatchback

Marka i model:

opel vectra c hatchback

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2136.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 585507
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-11

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-09-02, 13:35

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się często, kiedy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

County Dublin, Irlandia

3 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Lębork, Polska

30 wrz 2017