(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-30 14:15

opel vectra c hatchback

(Nr 1997234)
opel vectra c hatchback

Marka i model:

opel vectra c hatchback

Waga w kg:

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2136.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-11

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-09-02, 13:35

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, właściwa waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Dublin City, Irlandia

3 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Lębork, Polska

30 wrz 2017