(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 09:41

opel vivaro

(Nr 1990889)
opel vivaro

Marka i model:

opel vivaro

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2303.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3300 zł

ID firmy: 551268
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 11:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Wypada nie zapominać także, iż właściwa masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tossa de Mar, 17320, Hiszpania

3 paź 2017