(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 09:41

opel vivaro

(Nr 1990889)
opel vivaro

Marka i model:

opel vivaro

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2303.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 11:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się często, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tossa de Mar, Prowincja Girona, Hiszpania

3 paź 2017