(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2017-12-01 08:09

Opel Zafira

(Nr 2191971)

Marka i model:

Opel Zafira

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1055.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam państwa ma do odebrania samochód z Niemiec

Oferty od Przewoźników (0)

1301 zł

ID firmy: 49770
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2017, 09:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-05 do 2017-12-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-12-04, 12:18

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1301 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba pamiętać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Heidenheim, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włocławek, Polska

Termin elastyczny