(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 10:20

Opel Zafira B

(Nr 2115777)
Opel Zafira B

Marka i model:

Opel Zafira B

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 840.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje transportu samochodu.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 10:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-10-27, 10:22

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości: (1)

xxidaxx
26-10-2017, 10:23
Za drogo jednak.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, jak zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

59602, Rüthen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wieluń, Polska

Termin elastyczny