(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 17:12

Opel ZAFIRAx2 z Verony do Rybnika

(Nr 1922045)
Opel ZAFIRAx2 z Verony do Rybnika

Marka i model:

Opel Zafira

Waga w kg:

1550.00

Dystans: 1053.00 km

Informacje dodatkowe:

Do odebrania od zaraz kilka aut z Włoch dwa z okolic Werony i 2 z okolic Mediolanu

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-07-2017, 13:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-08 do 2017-08-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Posiadamy auto lawetę na 3 auta, ubezpieczenie OCP, licencje CMR, jeździmy do Włoch co tydzień, zapraszamy. Cena za szt. Możliwe, że będziemy mogli zabrać wszystkie samochody naraz.

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się często, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Werona, Włochy

Od 25 lip 2017 do 30 lip 2017

Adres i termin dostawy

Rybnik, Polska

Termin elastyczny