(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 17:12

Opel ZAFIRAx2 z Verony do Rybnika

(Nr 1922045)
Opel ZAFIRAx2 z Verony do Rybnika

Marka i model:

Opel Zafira

Waga w kg (łączna):

1550.00

Dystans: 1053.00 km

Informacje dodatkowe:

Do odebrania od zaraz kilka aut z Włoch dwa z okolic Werony i 2 z okolic Mediolanu

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

ID firmy: 15097
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-07-2017, 13:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-08 do 2017-08-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Posiadamy auto lawetę na 3 auta, ubezpieczenie OCP, licencje CMR, jeździmy do Włoch co tydzień, zapraszamy. Cena za szt. Możliwe, że będziemy mogli zabrać wszystkie samochody naraz.

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się najczęściej, jak kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy pamiętać również, iż rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Werona, Włochy

Od 25 lip 2017 do 30 lip 2017

Adres i termin dostawy

Rybnik, Polska

Termin elastyczny