(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-12-26 22:23

opona do traktora 1szt

(Nr 2242785)
opona do traktora 1szt

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

jedna opona luźno

Dystans: 510.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa uzależniony od rozmiaru ładunku, terminu przewozu jak również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym ustawia się mniejsze przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj przewozi się meble, paczki, produkty budowlane (np., terakota, panele itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i sypkich – można rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Staniszcze Małe, 47-113, Polska

Od 27 gru 2017 do 6 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kikojty, 82-220, Polska

Od 4 sty 2018 do 6 sty 2018