(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Opona x 4 (Nr 7257919)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Opona
60 x 60 x 30 cm
20 kg
4
Łączna waga:
80 kg
Dystans
474 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Gniezno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Przecieszyn

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).