(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Opona x 4 (Nr 8024718)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Opona
75 x 30 x 70 cm
17 kg
4
Łączna waga:
68 kg
Dystans
241 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Piła

Od 11 wrz 2021 do 12 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kobylin

Od 11 wrz 2021 do 14 wrz 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).