(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-05-25 12:37

opony 6PLN/SZT (Nr 2749564)

opony 6PLN/SZT

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

opony samochodowe osobowe luzem, maksymalna ilość ok. 110-115 szt, ale w grę wchodzi również przewóz mniejszej ilości w zaleznosci jak komu pasuje na doładunek przy powrocie do Polski

Budżet zlecenia [zł]:

6

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 762.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest uzależniony od gabarytów ładunku, daty przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym rozkłada się mniejsze rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj transportuje się meble, szkło, towary budowlane (np., terakota, panele itd.), drzwi czy towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym i zapełnia tylko część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu przewozu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Kaiserslautern, 67655, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Legnica, Polska

Termin elastyczny