(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 11:12

Opony i Felgi

(Nr 2341228)
Opony i Felgi

Długość [m]:

3.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Brak opakowanie Koła są luzem.

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1206.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wielkość. Warto także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, wypada opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje tylko transport, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być również termin wykonania transportu.

Ładunki przewożone w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Weiskirchen, 66709, Niemcy

Od 2 lut 2018 do 11 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kasina Wielka, 34-741, Polska

Od 3 lut 2018 do 18 lut 2018