(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-10-25 19:46

opony od14 cali do 20 okolo 100szt

(Nr 2114799)
opony od14 cali do 20 okolo 100szt

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 762.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów bywa zależny od gabarytów towaru, daty transportu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której można układać mniejsze rzeczy lub paczki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich często transportuje się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), okna jak również towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zapełnia tylko część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków może wymagać kontenera – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych i towarów sypkich. W kontenerach można również transportować drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Kaiserslautern, 67655, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Legnica, Polska

Termin elastyczny