(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Opróżnienie i utylizacja wszystkich rzeczy z mieszkania w Gdynii ul. Działdowska 58 (Nr 4493817)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 10 cze 2019 do 12 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 10 cze 2019 do 12 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego mienia.