(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-03-10 10:22

Opryskiwacz

(Nr 2458552)

Marka i model:

Lemken 2500 litrów

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

3.10

Waga w kg (łączna):

1900.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 387.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn uprawnych niejednokrotnie jest transportem ponad formatowym. Do urządzeń rolniczych klasyfikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Wielkogabarytowe maszyny rolnicze bywają pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mogą swobodnie jeździć po drogach, jako że ich wymiar przekracza dopuszczalne gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak i w Europie. Trudność powodować może dodatkowo nacisk osi maszyn rolniczych, jaki przewyższa normy dopuszczalne dla większości szos.

Jak przewozi się maszyny rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych często wykorzystuje się przyczepy rodzaju jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych mają należycie przysposobionymi lawetami, jakie podołają przewieźć maszyny rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, kiedy zestaw przewyższa możliwe standardy gabarytami lub ciężarem, wymagane jest dostanie specjalnego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena transportu pojazdów uprawnych

    Cena przewozu ciągnika uprawnego jest związana od wymiarów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę transportu wpływa dodatkowo odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym elementem może być również czas transportu.

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ciechanów, 06-400, Polska

Termin elastyczny