(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-01-26 15:29

Orbitrek

(Nr 2323760)
Orbitrek

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 329.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to przyrządy, które zazwyczaj spotykamy na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się dodatkowo przykładowo: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt sportowy dużo waży i niełatwo przetransportować go samemu.

    Sprzęt sportowy powinien być należycie popakowany oraz osłonięty w trakcie transportu. Dobrą praktyką będzie zastosować oryginalne opakowania. Gdy sprzęt może ulec uszkodzeniu, bezpiecznie jest wykorzystać do osłony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, powinno się go rozkręcić i zapakować wszystkie elementy z osobna - szczególnie, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy wewnątrz opakowania – zadbajmy zatem o to, żeby luźne obszary w skrzyni zapełnić materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu sportowego przyczynia się trasa pomiędzy miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wielkość, a także ilość sztuk koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 zł. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 zł. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 PLN.

Adres i termin nadania

Ostrzeszów, 63-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Suliszewo, 73-222, Polska

Termin elastyczny